NOTEBOOK ROKA odhalil výsledky hlasovania

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. Zostáva už len prezradiť ich vám, hlasujúcim, ktorým zároveň ďakujeme za účasť. V tomto roku hlasovalo enormných 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných výsledkov zarátať nemohli. Pre vašu, aj našu zvedavosť však dodávame, že konečné poradie by ani napriek tesným výsledkom v niektorých kategóriách neovplyvnili. Takže ako to celé dopadlo?www.hydrorock.sk

Čítať viac

Testy

Staršie testy

22.10.2013

ASBIS SK, s.r.o. je novým distribútorom systémovej časti produktov spoločnosti ASUS

Správy >> Ostatné správy

 Spoločnosť ASBIS SK, s.r.o. sa stala autorizovaným distribútorom systémovej časti spoločnosti ASUS pre slovenský trh. Od Q1 2014 bude jedným z troch priamych distribútorov ASUS notebookov, tabletov a príslušenstva.

„Značka ASUS je na slovenskom trhu dlhodobo na vrcholných pozíciách. Spoluprácou s novým distribútorom chceme vychádzať v ústrety našim obchodným partnerom,“ hovorí Miroslav Apolen, produktový manažér spoločnosti ASUS. „Rozšírenie počtu distribútorov je strategickým krokom našej spoločnosti k zabezpečeniu optimálneho pokrytia trhu,“ dodáva Miroslav Farkaš produktový manažér spoločnosti ASUS.

„ASUS považujeme za jedného z lídrov na slovenskom trhu. Z nového partnerstva máme preto veľkú radosť,“ povedal Armand Wolner, obchodný riaditeľ pre volume divíziu spoločnosti ASBIS SK. 

Systémové produkty značky ASUS okrem ASBIS SK, s.r.o. distribuujú na Slovensku taktiež spoločnosti AGEM Computers, s.r.o. a eD’system Slovakia, s.r.o. 

Naspäť

zaujímavosti

Video

VIDEO NOTEBOOK ROKA 2012

reklama

 

 

 

Aké zariadenie používate vy?

Klasický notebook
2v1
Ultratenký-Ultrabook
Len tablet
Iné

Ukázať hlasy