Notebook roka 2017 – hlasujte teraz

 Už po neuveriteľný siedmy raz môžete hlasovať za vašu obľúbenú značku v ankete NOTEBOOK ROKA 2017 a TABLET ROKA 2017. Tak ako po minulé roky, aj tento rok sú pre hlasujúcich pripravené hodnotné ceny. Notebooky, telefóny, peňažné poukážky atď. – to všetko budeme žrebovať už začiatkom decembra po ukončení hlasovania, ktoré zastavíme presne 30. 11. 2017. Takže, ktoré značky si podľa vás zaslúžia TOP tituly tento rok? Rozhodnite na www.notebookroka.sk/hlasovanie.

Čítať viac

Testy

Staršie testy

07.10.2016

Dizajnové kúsky, pripravené zažiariť už tohtoročné Vianoce

Správy >> Ultrabooky


Procesor Intel už 7. generácie, USB typu C v počte 2 kusov. SSD disk musí byť, rovnako ako FullHD rozlíšenie sa stalo nutným minimom. Snímač odtlačkov prstov a výdrž na batériu až 9 hodín.


Poďme sa však pokochať dizajnom a rozmermi. Najdôležitejšie rozmery zariadenia sa motajú okolo jednotky. „Hrúbka“ je necelý 1 cm (presne 9,98 mm) a hmotnosť zase o čosi preskakuje kilečko (1,1 kg). Plocha zariadenia je o čosi väčšia než klasický A4 hárok papiera (325 x 228,6 mm).


Čierna a zlatá, alebo zlatá a čierna? Zlaté vnútro v kombinácii s matným čiernym hliníkom je trendom súčasnej inakosti, ktorou sa uberá nie len Acer. Zaoblené rohy, skosené hrany, príjemný na dotyk. Taký by mal byť ten Váš, budúci... notebook.

13,3 – palcový TFT displej s čistým, ostrým obrazom vo FullHD rozlíšení a IPS technológiou širokých pozorovacích uhlov dotvára Dolby Audio Premium a Acer TrueHarmony, čiže jedným slovom pohlcujúci, „tučný“ priestorový zvuk.

Cenová ponuka

Ďalšími novinkami, na ktoré sa oplatí počkať sú:

Acer Swift 5

14 - palcový notebook s telom trinástky. Dosupný bude v rôznych konfiguráciach Intel Core i7/ i5, s rozlíšením FullHD a výdržou na batériu 13 hodín.


Acer Spin 7

Konvertibilné zariadenie so 14 palcovým displejom, ktoré výrobca rovnako ako Swift 5, vtesnal do tela trinástky. Aj tu má hlavné slovo Intel Core i7, FullHD displej, 256 GB SSD disk, 8 GB RAM a úplná sloboda s 8 hodinovou výdržou na batériu a režimami pre rôzne poloho-pózy.

Cenová ponuka

TravelMate X 3

Notebook pre profesionálov, ktorým záleží na celohliníkovom tele s hrúbkov pod 18 mm a hmotnosťou do 1,53 kg. Na výkone procesorov Intel Core i7/i5, SSD diskov a pamäti DDR4 SDRAM. Na FullHD displeji s IPS technológiou, ktorý možno otvoriť o celých 180 °. Na podsvietenej klávesnici v veľkým a širokým TouchPadom. I na bezpečnosti vo forme hardvérovej ochrany hesiel, šifrovania a snímača odtlačkov prstov. A viete že môžete konfigurovať VGA?

Naspäť

zaujímavosti

Video

VIDEO NOTEBOOK ROKA 2012

reklama

 

 

 

Aké zariadenie používate vy?

Klasický notebook
36%
2v1
13%
Ultratenký-Ultrabook
12%
Len tablet
31%
Iné
1%

Hlasovalo:714