NOTEBOOK ROKA odhalil výsledky hlasovania

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. Zostáva už len prezradiť ich vám, hlasujúcim, ktorým zároveň ďakujeme za účasť. V tomto roku hlasovalo enormných 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných výsledkov zarátať nemohli. Pre vašu, aj našu zvedavosť však dodávame, že konečné poradie by ani napriek tesným výsledkom v niektorých kategóriách neovplyvnili. Takže ako to celé dopadlo?www.hydrorock.sk

Čítať viac

Testy

Staršie testy

01.11.2013

iPhone 5 - Zosobnenie pokroku

Správy >> Ostatné správy

iPhone 5s je vymyslený zmysluplne. Dôkladne premyslený. Precízne vyrobený. Nie je len výsledkom toho, čo je technologicky možné. Ale, čo je technologicky užitočné. Nie je len o tom, čo bude ďalej. Ale o tom, čo by malo byť ďalej. 

Najmodernejšie technológie

iPhone 5 vytvoril precedens úžasným množstvom technológií v mimoriadne tenkej a ľahkej konštrukcii. iPhone 5s naň nadväzuje s Touch ID so senzorom odtlačku prsta. A7 čipom so 64-bitovou architektúrou. Ešte pôsobivejšou iSight kamerou. A ultrarýchlym bezdrôtovým pripojením.

Čip so 64-bitovou architektúrou. Identifikačný senzor odtlačku prsta. Rýchlejšia a lepšia kamera.A operačný systém navrhnutý špeciálne pre 64-bitovú architektúru. Smartfón s akoukoľvek z týchto vlastností by predbehol svoju dobu. iPhone ich má všetky, vďaka čomu svoju dobu jasne predbehol.

iOS7. Dokonalý doplnok iPhone5.

iPhone 5s je prvý 64‑bitový smartfón na svete. Pri vývoji iOS 7 sme s tým rátali a navrhli ho špeciálne pre 64‑bitovú architektúru. iOS 7 je rovnako pokročilý ako iPhone, v ktorom beží.

Naspäť

zaujímavosti

Video

VIDEO NOTEBOOK ROKA 2012

reklama

 

 

 

Aké zariadenie používate vy?

Klasický notebook
2v1
Ultratenký-Ultrabook
Len tablet
Iné

Ukázať hlasy