Notebook roka 2017 – hlasujte teraz

 Už po neuveriteľný siedmy raz môžete hlasovať za vašu obľúbenú značku v ankete NOTEBOOK ROKA 2017 a TABLET ROKA 2017. Tak ako po minulé roky, aj tento rok sú pre hlasujúcich pripravené hodnotné ceny. Notebooky, telefóny, peňažné poukážky atď. – to všetko budeme žrebovať už začiatkom decembra po ukončení hlasovania, ktoré zastavíme presne 30. 11. 2017. Takže, ktoré značky si podľa vás zaslúžia TOP tituly tento rok? Rozhodnite na www.notebookroka.sk/hlasovanie.

Čítať viac

Testy

Staršie testy

01.11.2013

iPhone 5 - Zosobnenie pokroku

Správy >> Ostatné správy

iPhone 5s je vymyslený zmysluplne. Dôkladne premyslený. Precízne vyrobený. Nie je len výsledkom toho, čo je technologicky možné. Ale, čo je technologicky užitočné. Nie je len o tom, čo bude ďalej. Ale o tom, čo by malo byť ďalej. 

Najmodernejšie technológie

iPhone 5 vytvoril precedens úžasným množstvom technológií v mimoriadne tenkej a ľahkej konštrukcii. iPhone 5s naň nadväzuje s Touch ID so senzorom odtlačku prsta. A7 čipom so 64-bitovou architektúrou. Ešte pôsobivejšou iSight kamerou. A ultrarýchlym bezdrôtovým pripojením.

Čip so 64-bitovou architektúrou. Identifikačný senzor odtlačku prsta. Rýchlejšia a lepšia kamera.A operačný systém navrhnutý špeciálne pre 64-bitovú architektúru. Smartfón s akoukoľvek z týchto vlastností by predbehol svoju dobu. iPhone ich má všetky, vďaka čomu svoju dobu jasne predbehol.

iOS7. Dokonalý doplnok iPhone5.

iPhone 5s je prvý 64‑bitový smartfón na svete. Pri vývoji iOS 7 sme s tým rátali a navrhli ho špeciálne pre 64‑bitovú architektúru. iOS 7 je rovnako pokročilý ako iPhone, v ktorom beží.

Naspäť

zaujímavosti

Video

VIDEO NOTEBOOK ROKA 2012

reklama

 

 

 

Aké zariadenie používate vy?

Klasický notebook
2v1
Ultratenký-Ultrabook
Len tablet
Iné

Ukázať hlasy