NOTEBOOK ROKA odhalil výsledky hlasovania

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. Zostáva už len prezradiť ich vám, hlasujúcim, ktorým zároveň ďakujeme za účasť. V tomto roku hlasovalo enormných 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných výsledkov zarátať nemohli. Pre vašu, aj našu zvedavosť však dodávame, že konečné poradie by ani napriek tesným výsledkom v niektorých kategóriách neovplyvnili. Takže ako to celé dopadlo?www.hydrorock.sk

Čítať viac

Testy

Staršie testy

21.10.2016

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

Správy >> Notebook roka

   Tohto roku pribudla kategória – TOP DIZAJN. Nikomu zrejme neunikne, že ide o rovnaké modely ako v kategórii ultrabookov. Preto prichádza prosba, prosba na vás hlasujúcich. Ultrabooky boli aj v minulosti „za pekné“, ale zároveň, aby sa mohli volať ultrabookmi, museli spĺňať prísne parametre, pokiaľ išlo o procesorovú výbavu,  SSD disky, rýchlosť štartu atď. Avšak v kategórii TOP DIZAJN by sme boli radi, keby ste pri hodnotení zabudli na parametre a hodnotili výhradne dizajnové „fičúry“, ktorými výrobcovia svoje zariadenia zatraktívnili.


    Herný biznis rastie. Tohto roku sa táto kategória dostáva medzi najočakávanejšie, čo sa výsledkov hlasovania týka. Konajú sa herné turnaje a my sme naozaj zvedaví, či vy, hráči, zostávate neoblomne verní svojim mašinám, alebo vás zaujala aj iná novinka.

   Ďalšími kategóriami sú tak ako po minulé roky zariadenia 2 v 1, notebooky pre profesionálov, multimediálne zariadenia, ale i osobné či profesionálne tablety a phablety (fablety).

   Jednou z najsledovanejších kategórií je TOP PRESS. Vytvára akýsi názorový duel medzi mienkou používateľov a hodnotením odborníkov. V TOP PRESS porote nesedia len ľudia, ktorým prejdú cez ruky desiatky zariadení, ale aj novinári z médií, za ktorými stojí pre ich odbornú objektivitu obrovské množstvo čitateľov, ktorých počet je transparentný a auditovaný. Vo svete IT sú autoritami, preto pod ťarchou zodpovednosti ani oni nebudú mať ľahkú voľbu. „Odbornosť, nezávislosť a objektivita sú v kategórii TOP PRESS kľúčovými, preto napríklad nie som v porote ani ja,“ s úsmevom konštatuje Andrea Ivaničová, organizátorka ankety Notebook roka.

   Ako vyplýva z nadpisu, hlasovať môžete už teraz na stránke www.notebookroka.sk/hlasovanie, a to až do 27. 11. 2016. Hlasovať môžete len raz. Prideliť môžete jeden hlas jednému zariadeniu v každej kategórii. Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o atraktívne ceny, aj finančného charakteru – nákupná poukážka v hodnote 400 EUR na nákup notebooku HP podľa vlastného výberu v predajniach TPD alebo v e-shope www.tpd.sk, notebook Dell, Lenovo YogaBook, exkluzívny smartfón značky ASUS a praktický smartfón značky ACER. A aby sme nezabudli na bezpečnosť, ku každému mobilnému zariadeniu, ktoré vyhráte, získate najnovší ESET Smart Security alebo ESET Mobile Security.


Notebook roka 2016 podporili hlavný partneri:
TPD – www.tpd.sk a ESET – www.eset.sk.


 
Partneri:
ACER – www.acer.sk; ASUS – www.asus.com/sk; Dell – www.dell.sk;
HP – www.hp.sk; Lenovo – www.lenovo.sk.


 
A odborná porota:
Ján Trangel – ZIVE.SK – www.zive.sk; Martin Dorbý – PC REVUE – www.itnews.sk;
Ľubomír Straka – TA3 – www.techpedia.sk; Marian Biel – TREND – www.etrend.sk.


 
Ďakujeme.
Organizátorom ankety je RNDr. Andrea Ivaničová – MDJ, www.aimdj.sk.
 

Naspäť

zaujímavosti

Video

VIDEO NOTEBOOK ROKA 2012

reklama

 

 

 

Aké zariadenie používate vy?

Klasický notebook
27%
2v1
16%
Ultratenký-Ultrabook
13%
Len tablet
39%
Iné
1%

Hlasovalo:548