Notebook roka 2017 – hlasujte teraz

 Už po neuveriteľný siedmy raz môžete hlasovať za vašu obľúbenú značku v ankete NOTEBOOK ROKA 2017 a TABLET ROKA 2017. Tak ako po minulé roky, aj tento rok sú pre hlasujúcich pripravené hodnotné ceny. Notebooky, telefóny, peňažné poukážky atď. – to všetko budeme žrebovať už začiatkom decembra po ukončení hlasovania, ktoré zastavíme presne 30. 11. 2017. Takže, ktoré značky si podľa vás zaslúžia TOP tituly tento rok? Rozhodnite na www.notebookroka.sk/hlasovanie.

Čítať viac

Testy

Staršie testy

21.10.2016

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

Správy >> Notebook roka

   Tohto roku pribudla kategória – TOP DIZAJN. Nikomu zrejme neunikne, že ide o rovnaké modely ako v kategórii ultrabookov. Preto prichádza prosba, prosba na vás hlasujúcich. Ultrabooky boli aj v minulosti „za pekné“, ale zároveň, aby sa mohli volať ultrabookmi, museli spĺňať prísne parametre, pokiaľ išlo o procesorovú výbavu,  SSD disky, rýchlosť štartu atď. Avšak v kategórii TOP DIZAJN by sme boli radi, keby ste pri hodnotení zabudli na parametre a hodnotili výhradne dizajnové „fičúry“, ktorými výrobcovia svoje zariadenia zatraktívnili.


    Herný biznis rastie. Tohto roku sa táto kategória dostáva medzi najočakávanejšie, čo sa výsledkov hlasovania týka. Konajú sa herné turnaje a my sme naozaj zvedaví, či vy, hráči, zostávate neoblomne verní svojim mašinám, alebo vás zaujala aj iná novinka.

   Ďalšími kategóriami sú tak ako po minulé roky zariadenia 2 v 1, notebooky pre profesionálov, multimediálne zariadenia, ale i osobné či profesionálne tablety a phablety (fablety).

   Jednou z najsledovanejších kategórií je TOP PRESS. Vytvára akýsi názorový duel medzi mienkou používateľov a hodnotením odborníkov. V TOP PRESS porote nesedia len ľudia, ktorým prejdú cez ruky desiatky zariadení, ale aj novinári z médií, za ktorými stojí pre ich odbornú objektivitu obrovské množstvo čitateľov, ktorých počet je transparentný a auditovaný. Vo svete IT sú autoritami, preto pod ťarchou zodpovednosti ani oni nebudú mať ľahkú voľbu. „Odbornosť, nezávislosť a objektivita sú v kategórii TOP PRESS kľúčovými, preto napríklad nie som v porote ani ja,“ s úsmevom konštatuje Andrea Ivaničová, organizátorka ankety Notebook roka.

   Ako vyplýva z nadpisu, hlasovať môžete už teraz na stránke www.notebookroka.sk/hlasovanie, a to až do 27. 11. 2016. Hlasovať môžete len raz. Prideliť môžete jeden hlas jednému zariadeniu v každej kategórii. Každý hlasujúci bude zaradený do žrebovania o atraktívne ceny, aj finančného charakteru – nákupná poukážka v hodnote 400 EUR na nákup notebooku HP podľa vlastného výberu v predajniach TPD alebo v e-shope www.tpd.sk, notebook Dell, Lenovo YogaBook, exkluzívny smartfón značky ASUS a praktický smartfón značky ACER. A aby sme nezabudli na bezpečnosť, ku každému mobilnému zariadeniu, ktoré vyhráte, získate najnovší ESET Smart Security alebo ESET Mobile Security.


Notebook roka 2016 podporili hlavný partneri:
TPD – www.tpd.sk a ESET – www.eset.sk.


 
Partneri:
ACER – www.acer.sk; ASUS – www.asus.com/sk; Dell – www.dell.sk;
HP – www.hp.sk; Lenovo – www.lenovo.sk.


 
A odborná porota:
Ján Trangel – ZIVE.SK – www.zive.sk; Martin Dorbý – PC REVUE – www.itnews.sk;
Ľubomír Straka – TA3 – www.techpedia.sk; Marian Biel – TREND – www.etrend.sk.


 
Ďakujeme.
Organizátorom ankety je RNDr. Andrea Ivaničová – MDJ, www.aimdj.sk.
 

Naspäť

zaujímavosti

Video

VIDEO NOTEBOOK ROKA 2012

reklama

 

 

 

Aké zariadenie používate vy?

Klasický notebook
36%
2v1
13%
Ultratenký-Ultrabook
11%
Len tablet
31%
Iné
1%

Hlasovalo:718