Notebook roka 2017 – hlasujte teraz

 Už po neuveriteľný siedmy raz môžete hlasovať za vašu obľúbenú značku v ankete NOTEBOOK ROKA 2017 a TABLET ROKA 2017. Tak ako po minulé roky, aj tento rok sú pre hlasujúcich pripravené hodnotné ceny. Notebooky, telefóny, peňažné poukážky atď. – to všetko budeme žrebovať už začiatkom decembra po ukončení hlasovania, ktoré zastavíme presne 30. 11. 2017. Takže, ktoré značky si podľa vás zaslúžia TOP tituly tento rok? Rozhodnite na www.notebookroka.sk/hlasovanie.

Čítať viac

Testy

Staršie testy

10.10.2013

Toshiba predstavuje notebook Satellite Z30 - perfektnú kombináciu mobility a výkonu

Správy >> Ultrabooky

 

 • Neuveriteľne tenké a ľahké šasi spolu so štýlovým dizajnom
 • Vysoký výkon a možnosti Windows 8.1 s voliteľným dotykovým displejom
 • Pokročilé možnosti pripojenia uľahčujú mobilitu, zdieľanie obsahu a prepojenie so širokou škálou periférií
 • Spoločnosť Toshiba Europe GmbH uvádza notebooky Satellite Z30 a Satellite Z30t - dvojicu elegantných, štýlových notebookov s displejom s uhlopriečkou 33,8 cm (13,3“) a operačným systémom Windows 8.1. Sú ultratenké, ľahké a výkonné a určené pre tých, ktorí nechcú žiadne kompromisy vo flexibilite a výkonu na cestách.
 • Krásny, tenký, ľahký a jednoducho prenosný
  • Malé rozmery a bohatá funkčnosť, to je praktický a jednoducho prenosný notebook Toshiba Satellite Z30, ktorý vyniká na prvý pohľad unikátnym, elegantným a čistým dizajnom. Vďaka najnovším technológiám poskytuje impozantnú výdrž prevádzky na batérie až 12 hodín, takže sa používatelia môžu tešiť na deň plný zábavy, nech sú kdekoľvek. Tento Ultrabook™ je k dispozícii aj vo variante Z30t s dotykovým displejom, ktorá dovoľuje používateľom využiť všetky výhody systému Windows 8.1.

    

   Toshiba Satellite Z30 a Z30t sú zariadenia, s ktorými sa používatelia budú radi ukazovať. S hmotnosťou od 1,2 kg[1]  a hrúbkou elegantného ľahkého horčíkového šasi len 17.9mm[2] sú navrhnuté tak, aby pôsobili impozantným dojmom. Napriek tomu poskytujú vynikajúcu odolnosť a stabilitu, čo je nevyhnutné pre život na cestách.

   Bez kompromisov na výkon

   Poháňané štvrtou generáciou procesorov Intel® CoreTM pre UltrabookyTM a s možnosťou až 16 GB pamäte RAM a vysoko výkonným SSD diskom zvládnu notebooky Satellite Z30 a Z30t všetky náročné aplikácie s ozajstnou ľahkosťou. Vždy poskytnú vynikajúci audiovizuálny výkon s ​​neuveriteľnou citlivosťou a rýchlosťou.

   Displej s uhlopriečkou 33,8 cm (13,3“) sa spolu s výkonnou grafikou Intel® HD 4400 postará o ostrý obraz vykreslený do všetkých detailov za všetkých okolností. Vysoko kvalitné stereo reproduktory s technológiou DTS® Studio™ Sound zase zaistia pri počúvaní hudby alebo sledovaniu filmov pôsobivý zážitok s bohatými basmi. Inteligentné nastavenie hlasitosti a zlepšenie dialógov prináša prirodzený jasný zvuk v každej situácii.

   Bohaté možnosti pripojenia

   Satellite Z30 a Z30t majú zabudovaný rad voľných portov v plnej veľkosti, takže používatelia nebudú potrebovať používať žiadne špeciálne adaptéry pri sledovaní filmov na veľkej obrazovke alebo pri prenose fotografií do iných zariadení. Vďaka trom portom USB 3.0, slotu pre SD karty a RGB aj HDMI® výstupu je veľmi jednoduché zdieľanie obsahu, sťahovanie súborov, alebo priame pripojenie k veľkému displeju. A pretože HDMI® ponúka tiež podporu Ultra HD, môžu si používatelia vychutnať aj neuveriteľnú kvalitu obrazu na svojom kompatibilnom Ultra HD televízore.

   Satellite Z30 a Z30t môžu s okolím komunikovať cez Gigabit LAN, WLAN, Bluetooth™ 4.0, a technológia Intel® WiDi™ umožňuje používateľom prenášať obraz do kompatibilného zariadenia dokonca bez nutnosti použitia káblov.

   Overená spoľahlivosť

   Notebooky Satellite Z30 a Z30t prešli prísnymi testami kvality vykonávané nezávislým nemeckým skúšobným ústavom TÜV Rheinland®. Oba modely boli testované na pád z výšky až 76 cm a klávesnica odolá poliatiu až 30 ml[3], vďaka čomu nemusí náhodná nepredvídaná udalosť viesť k strate obľúbených dát alebo dôležitých súborov.

   Notebooky Satellite Z30 a Z30t budú v Európe dostupné počas štvrtého štvrťroka 2013.

    

   Notebooky Toshiba Satellite Z30 a Z30t:

   ·         4. generácia procesorov Intel® CoreTM pre UltrabookyTM až do i5  

   ·         Windows 8.1 64-bit

   ·         Intel® HD 4400 grafika

   ·         Až 512GB mSATA SSD

   ·         Až 2x 8GB DDR3L RAM (1600 Mhz)

   ·         Konektivita: 3 x USB 3.0 port, 1 x RGB, 1 x HDMI® s podporou Ultra HD, čítačka SD kariet, Gigabit LAN, wireless LAN, Bluetooth™ 4.0, Intel® WiDi™

   ·         Vysoko kvalitné stereo reproduktory s vylepšením zvuku DTS® Studio Sound

   ·         Full HD webkamera so stereo mikrofónom

   ·         Farba: strieborná

   Toshiba Satellite Z30:

   ·         33.8cm (13.3”) displej

   ·         Životnosť na batérie až 12 hodín1

   • Rozmery: 316 (H) x 227 (Š) x 17.9 (V) mm  
   • Hmotnosť: od 1.2kg

    

   Toshiba Satellite Z30t Ultrabook™:

   ·         33.8cm (13.3”) displej s kapacitnou dotykovou vrstvou a podporou ovládania 10timi prstami

   ·         Životnosť na batérie až 10 hodín[4]

   ·         Rozmery: 316 (H) x 227 (Š) x 19.9 (V) mm  

   Hmotnosť: od 1.39kg


   [1] Odpovedá modelu Satellite Z30, Z30t má hmotnosť od 1.39kg

   [2] Odpovedá modelu Satellite Z30, Z30t má hrúbku 19.9mm

   [3] Klávesnica odolná proti poliatiu pomáha chrániť dáta v prípade nechceného poliatia až 30 ml tekutiny a dáva užívateľom 3 minúty času na uloženie dát a vypnutie notebooku

   [4] Založené na MobileMark 2012

Naspäť

zaujímavosti

Video

VIDEO NOTEBOOK ROKA 2012

reklama

 

 

 

Aké zariadenie používate vy?

Klasický notebook
2v1
Ultratenký-Ultrabook
Len tablet
Iné

Ukázať hlasy